עמוד ראשי

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמה

הרשמה

כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

חוקי הפורום - ברוכים הבאים

שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> הכל מהכל
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מנש

הצטרף בתאריך: 17/09/2005 ב- 18:08:00

הודעהנשלח: 17/09/2005 ב- 18:41:35    כותרת הודעה: חוקי הפורום - ברוכים הבאים תגובה עם ציטוט

ברוכים הבאים לפורום סנובורדס!

פורום זה נועד לשאלות בכל הנוגע לסנובורד בארץ ובעולם, נועד להיות בית חם לכל הגולשים בארץ ,ואפילו לישראלים בעולם. כל שאלה ותגובה תתקבל בברכה כל עוד היא שומרת על הכללים הבסיסיים שהם:
"לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או סוג אחר של הערות שנויות במחלוקת. אם תעשה כך תוביל את עצמך לנידוי מהפורום (ותקבל על זה הודעה). כתובת ה IP של כל ההודעות נרשמת על מנת לעזור בלכפות את תנאים אלה. אתה מסכים שהמנהלים הראשיים, מנהל האתר, ומנהלי הפורומים יהיו בעלי זכות למחוק, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן שנראה להם מתאים. כמשתמש אתה מסכים לכך שכל מידע שאתה מזין יאוכסן בבסיס הנתונים. ברור שמידע זה לא יחשף לשום צד שלישי, מבלי הסכמתך. מנהל אתר, המנהלים הראשיים ומנהלי הפורומים לא יכולים להיות אחראיים לשום נסיון פריצה שעלול להוביל לכך שמידע יחשף.
"
הפורום מיועד לכל הגולשים, מחסרי נסיון ועד לגולשי נבחרות למיניהם .
אני , מנש מבטיח לכל גולש וגולש שפורום זה יהיה במה לכל בעיה, טענה וכדומה שקשורה לסנובורד בישראל, מנבחרת ישראל ועד הנהלת החרמון(יש לי קשרים שם אני גר קרוב-מערות החרמון :D ).

אני מבקש לשמור על כמה שיותר נטרליות , אני אעשה את כל שביכולתי לשמור על הפורום הזה לנייטרלי ,לא ממוסחר ואמין. אני מבקש גם את עזרתכם בנושא.

חוקים כלליים:
1.להקפיד על כותרת ונושא ברורים.
2.מותר להקפיץ הודעות אבל רק לאחר יום מפרסום ההודעה.
3.מכירת ציוד משומש/חדש - אסור לפרסם , פירסום יגרור להרחקה מהפורום , למטרה זאת יש את לוח מודעות ב -Snowboards.co.il .בלי יוצאים מן הכלל.
4.חנויות - כל הקשור לחנות או לגורם מסחרי מתבקש לא לפרסם ציוד או אירועים שקשורים לאותו גורם. רק תחת הזדהות כמוכר או כמקושר ואחרי אישור שלי.תעזרו לי לשמור על הפורום הזה נייטרלי.
5.הסכם תנאי שימוש - לקרוא להפנים וללכת על פיו : לא לשכוח שחתמתם עליו בהרשמה.
"
בזמן שמנהלי-העל ומנהלי הפורומים ינסו להסיר במהירות כל מיני הערות לא רצויות ודעות פוגעות, עדיין אפשר לראות את ההודעה הפוגעת. לכן עליך לדעת שכל ההודעות אשר נכתבות בפורום הם באחריות הכותב של ההודעה, לא באחריות המנהל הראשי, מנהלי הפורום ומנהל האתר (חוץ מהודעות שהם בעצמם כתבו) ולכן הם לא נושאים באחריות.

בלחיצה על אישור אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או סוג אחר של הערות שנויות במחלוקת. אם תעשה כך תוביל את עצמך לנידוי מהפורום (ותקבל על זה הודעה). כתובת ה IP של כל ההודעות נרשמת על מנת לעזור בלכפות את תנאים אלה. אתה מסכים שהמנהלים הראשיים, מנהל האתר, ומנהלי הפורומים יהיו בעלי זכות למחוק, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן שנראה להם מתאים. כמשתמש אתה מסכים לכך שכל מידע שאתה מזין יאוכסן בבסיס הנתונים. ברור שמידע זה לא יחשף לשום צד שלישי, מבלי הסכמתך. מנהל אתר, המנהלים הראשיים ומנהלי הפורומים לא יכולים להיות אחראיים לשום נסיון פריצה שעלול להוביל לכך שמידע יחשף.

מערכת הפורום משתמשת בעוגיות על מנת לאכסן מידע במחשבך האישי. עוגיות אלו אינן מכילות את המידע שאתה מקיש כאן, הם משמשות רק כדי לשפר את ההנאה שלך. כתובת הדואר האלקטרוני שלך משומשת רק כדי לאשר את פרטי ההרשמה והסיסמה ( ובשביל לשלוח סיסמאות חדשות אם תשכח את הנוכחית).
"

הרשמה

לאחר העונה שעברה , החליטו בהנהלה לשדרג אותי... איזה כיף
אבל בעקבות שדרוג זה מתבקש כל גולש לעשות הרשמה מחדש, כי הנתונים מהפורום
הקודם נמחקו.
אז נשמח לראותכם העונה בפורום , כקהילת גולשים מגובשת ואוהבת...

תגלשו, תהנו ,תכבדו אחד את השני הרי כולנו בסופו של יום סנובורדיסטים.
שלכם, מנש
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה    עמוד ראשי -> הכל מהכל כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה